KONST / Litografier / Grafiskt blad 8078443
*
nr 807 8443
Grafiskt blad
Efter Billmark, Gamla stan, motivets mått: 38x28
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 februari 2013
kl 20:18:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/2 23:48:09
1
200 kr
11/2 20:13:59
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: billmark gamla stan grafiskt blad litografier stockholmsmotiv
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Grafiskt blad
nr 807 8443
Grafiskt blad
Efter Billmark, Gamla stan, motivets mått: 38x28
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 februari 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/2 23:48:09 | 1 | 200 kr |
| 11/2 20:13:59 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: billmark gamla stan grafiskt blad litografier stockholmsmotiv
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



